Zaproszenie – 2021

Szanowni Państwo!

Na przekór trudnościom i ograniczeniom wywołanym przez Covid-19 zdecydowaliśmy kontynuować formułę naszej dorocznej międzynarodowej konferencji z cyklu „Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce”, która również w tym roku zostanie przeprowadzona w trybie online i będzie transmitowana na żywo w serwisie YouTube w dniu 14 maja 2021.

O dokładnym czasie konferencji oraz zasadach dostępu zostaniecie Państwo poinformowani w osobnym mailu.

Konferencja tłumaczona będzie na język angielski i rosyjski z możliwością prowadzenia dyskusji na podstawie wcześniej nagranych i przesłanych do nas wystąpień. Dyskusja moderowana będzie w czasie rzeczywistym, umożliwiając uczestnikom bezpośrednią wymianę poglądów.

W tym roku postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej sytuacji ADR w dobie trwającej pandemii koronawirusa. Temat tegorocznej konferencji brzmi: Czy Covid-19 spowodował odhumanizowanie alternatywnych metod rozwiązywania sporów?”.

Chcieliśmy Państwa zaprosić do zgłaszania tematów swoich wystąpień, a po ich zaakceptowaniu, o nagranie swoich wystąpień i przesłanie ich do organizatora konferencji.

Wystąpienia, które można nagrywać po angielsku, rosyjsku i po polsku nie powinny być dłuższe niż 15 minut. Z uwagi na napięte ramy czasowe przygotowania tegorocznej konferencji oraz konieczność wykonania prac tłumaczeniowych i technicznych przewidziano stosunkowo krótki termin dla dostarczenia Państwa wystąpień nagranych w formie video. Powinny one być przesłane do organizatora do dnia 14 kwietnia 2021 r.

Z poważaniem,

Włodzimierz Brych

Prezes Sądu Arbitrażowego przy Nowotomyskiej Izbie Gospodarczej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *