Zaproszenie

Szanowni Państwo!
W związku z sytuacją związaną z pandemią koronawirusa oraz ograniczeniami w podróżowaniu zdecydowaliśmy w tym roku zmienić formułę naszej dorocznej międzynarodowej konferencji z cyklu „Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce”. Organizacja konferencji w tradycyjnej formie, w której odbywała się ona w ciągu ostatnich kilkunastu lat, nie jest obecnie możliwa, dlatego konferencja odbędzie się w tym roku w trybie online i będzie transmitowana w serwisie YouTube w dniu 26 czerwca 2020 r.
O dokładnym czasie konferencji oraz zasadach dostępu zostaniecie Państwo poinformowani w osobnym mailu.
Konferencja tłumaczona będzie na język angielski i rosyjski z możliwością prowadzenia dyskusji na podstawie wcześniej nagranych i przesłanych do nas wystąpień. Dyskusja moderowana będzie w czasie rzeczywistym, umożliwiając uczestnikom bezpośrednią wymianę poglądów.
W tym roku postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej sytuacji ADR w obecnych, szybko zmieniających się warunkach. Dlatego tematem konferencji jest: „Kondycja arbitrażu i mediacji – rozwój czy recesja? Próba ujęcia aktualnych trudności”.
Chcieliśmy Państwa zaprosić do zgłaszania tematów swoich wystąpień, a po ich zaakceptowaniu, o nagranie swoich wystąpień i przesłanie ich do organizatora konferencji.
Wystąpienia, które można nagrywać po angielsku, rosyjsku i po polsku nie powinny być dłuższe niż 15 minut. Z uwagi na napięte ramy czasowe tegorocznej konferencji oraz konieczność wykonania prac tłumaczeniowych i technicznych przewidziano stosunkowo krótki termin dla dostarczenia Państwa wystąpień nagranych w formie video. Powinny one być przesłane do organizatora do dnia 10 czerwca 2020 r.
Z poważaniem,
Włodzimierz Brych
Prezes Sądu Arbitrażowego przy Nowotomyskiej Izbie Gospodarczej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *